×
Editör : 74medya
7 Şubat 2020
Bartınspor’da Fırıncıoğlu yönetimini oluşturdu

– Kulübün yeni başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu, kongre ardından oluşan yönetim kurulunda görev dağılımını kamuoyuna duyurdu. Buna göre Talha Gizli ve Murat Yılmaz başkan yardımcısı oldu. Mali İşler Mehmet Yürekyakan’a, Basın Sözcülüğü Murat Yıldırım’a bırakıldı.

– Avukat Emrah Taşdemir genel sekreter, Nail Bankoğlu genel kaptan, Murat Karaman da futbol şube sorumluluğuna getirildi.  Candemir Yazıcı altyapı, Yıldıray Güngörür taraftar, Altan Işık ise tesis sorumlusu oldu.

74MEDYA/SPOR

18 Ocak’ta yapılan olağanüstü kongre ardından görev dağılımının yapılacağı ilk toplantıda sert bir tartışma yaşanmıştı. Mevcut Başkan Ahmet Bayrak’ın yönetim kurulu üyesi Erhan Somaklı tarafından dışarıya çıkarılması ardından yapılan oylamada Fahrettin Fırıncıoğlu, başkanlığa getirilmişti. 2 Şubat’ta yaşanan bu kriz ardından kulüpten ilk açıklama bugün geldi.

Başkan Fahrettin Fırıncıoğlu ve kulübün yeni Basın Sözcüsü Murat Yıldırım, takımın Boğaz tesislerindeki antrenmanını izledi.

TARAFTARA İLK MESAJ: YENİ DÖNEMDE BARTINSPOR İÇİN GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

Neredeyse yıllar sonra Bartınspor’dan yapılan bu ilk bilgilendirme bülteninde yönetim kurulu görev dağılımı listesi kamuoyuna duyuruldu. Basın Sözcüsü Murat Yıldırım, Bartınspor’da morallerin yüksek olduğunu, takımın hafta sonu yapılacak Çilimli maçına hazır olduğunu söyledi. Olağanüstü genel kurulla başkanlığa getirilen Fahrettin Başkan’ın Bartınspor için tüm vaktini ve enerjisini verdiğini kaydetti. Murat Yıldırım, yeni başkan Fahrettin Fırıncıoğlu’nun eski başkan Ahmet Bayrak’a emekleri için teşekkür ettiğini ifade etti. Kulüp başkanlığının ağır bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken yeni basın sözcüsü, Fahrettin Başkan’la yeni dönemde güzel işlere imza atılacağını vurguladı.

İŞTE BARTINSPOR’DAKİ YENİ GÖREV DAĞILIMI

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER