×
Editör : 74medya
5 Şubat 2020
Mustafa Dağdeviren görevine iade edildi

Ormanda milyonluk usulsüzlük davası kapsamında 6 kişi ile birlikte tutuklanan ve 31 Aralık 2019 tarihinde tahliye edilen Ulus Orman İşletme Müdürü Mustafa Dağdeviren, görevine iade edildi.

Sosyal medya hesabından “Nerede kalmıştık” başlıklı bir mesaj paylaşan Dağdeviren, Orman Genel Müdürlüğü tarafından göreve iade yazısı tebliğ edildiğini ve mesaiye başladığını duyurdu.

ULUS’TAN AYRILDI; YENİ GÖREV YERİ ZONGULDAK

Dağdeviren’in görev yeri de değişti. Ulus’tan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’ne alınan Mustafa Dağdeviren, yeni görev yerine başlamak için Ulus’tan ayrıldı. Dağdeviren, Ulus’taki mesai arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

DAVA KAPSAMINDA İKİ TUTUKLU SANIK VAR

Geçen yıl yürütülen ve orman yolsuzluğu olarak tanınan dava kapsamında Ekim 2019’da 6 kişi tutuklanmıştı. Soruşturma nedeniyle Mustafa Dağdeviren görevinden el çektirilmişti. 3 ay sonunda yapılan ilk duruşmada Dağdeviren ile birlikte 3 zanlı serbest bırakılmıştı. Dava kapsamında iki tutuklu kalmıştı; eski Abdipaşa işletme şefi R.Ç.Ö. ile orman muhafaza memuru M.Ö…

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER