×
Editör : 74medya
25 Mart 2020
Spor İl Müdürü mesajla vedalaştı

Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, hakkında yürütülen FETÖ soruşturması nedeniyle görevinden alındı. Çalışma arkadaşlarına telefon mesajı ile veda etti. 

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma nedeniyle Valisi Sinan Güner’in Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir’i görevden aldığı öğrenildi.

İl Müdürü Özdemir, mesai arkadaşlarına gönderdiği mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli çalışma arkadaşlarım, bu zamana kadar birlik ve beraberlik ortamında çalıştık. Her zaman devletime ve milletimi ön planda tuttum. İnancımızdan taviz vermedim. Hakkımda açılan bir soruşturmadan dolayı, soruşturma bitene kadar görevime son verildi. Görevler gelip geçicidir. Bizim yetiştiğimiz düsturda görev istenmez görev verilir. Verilecek olan her görevi yapmayı düstur edinmişimdir. Allah’ım işinizi gücünüzü rast getirsin. Kalın sağlıcakla. Evde kalın, sağlıklı kalın.”

Özdemir’den boşalan Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine ise soruşturma bitene kadar vekaleten Mustafa Balıkkaya atandı.

Amasra İlçe Müftüsü Rıdvan Karataş ile AFAD Şube Müdürü Şükrü Çelikoğlu hakkında da FETÖ soruşturması başlatıldığı gelen bilgiler arasında.

 

 

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER