×
Editör : 74medya
4 Nisan 2020
Aldatmaz’ın basın toplantısına Corona ertelemesi

Tam bir yıl önce Bartın belediye başkanlığı seçiminde AK Parti adına yarışarak 149 oy farkla kaybeden Yusuf Ziya Aldatmaz, seçimin birinci yıldönümünde bir basın toplantısı yapacaktı. Ancak Corona gündemi nedeniyle erteledi.

AK Parti eski merkez ilçe başkanı Yusuf Aldatmaz’a bir süredir hazırlığını yaptığı toplantının akıbetini sorduk. “Evet, sizin de bildiğiniz gibi böyle bir planımız vardı. Ancak Covid-19 salgını nedeniyle ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. O yüzden böyle bir gündemde toplantının uygun olmayacağını düşündük” yanıtı veren Aldatmaz, Bartın Belediyesi’nin bir yıllık performansı, vaatlerin yerine getirilip getirilmediği, belediyenin ve şehrin sorunları ile ilgili genel bir değerlendirme gündemli toplantıyı ileri bir tarihe ertelediklerini söyledi. Aldatmaz, “İnşallah bu zor günleri bir an önce atlatır ülke olarak yeniden güzel günlere kavuşuruz” temennisinde bulundu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimde AK Parti Bartın’da seçimi kazanmaya ilk kez bu kadar yaklaşmış, oy oranını yüzde 38’in üzerine çıkarmıştı.

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER