×
Editör : 74medya
15 Temmuz 2020
Ayhan Sefer Üstün’e AK Parti altında “Mihriban”ı dinlettiler

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ü Bartın’ı gezdirirken AK Parti İl Binası’nın altındaki Ritim74 ofisini de götürdü. Saz eşliğinde söylenen şarkı manidardı…

74MEDYA/MAGAZİN/SİYASET

Bartın siyasi gündemi haftaya hareketli başladı. AK Parti eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Gelecek Partisi heyetiyle beraber Bartın’ı ziyaret etti. Basın toplantıları, canlı yayın programları derken Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Bartın çarşı-pazarı gezdirdi.

Ziyaretlerin ‘olmazsa olmaz’ı Esen Aliş’ten Ünal Yurtbay’a esnaf ziyaretleri ardından Yasemin Dora Kurtkaya, heyeti yıllarca görev yaptığı AK Parti Bartın il binasının altındaki Ritim74 ofisine getirdi. Burada bir soluklanmak için oturan heyete Ritim74’ün sahibi Ersin Güneş ve sokak esnafı eşlik etti. Bu sırada sazı eline alan Ersin Güneş, sazı eline aldı, genç bir solist de “Mihriban”ı seslendirdi. İşte o anlar:

 

1 Yorum
Yorumlar
74 Medya | Yeni Bartın'ın açılış sayfası Nevin Mert
Demek AK Parti binasinin gölgesi bile yetiyor Gelecek Partisini korumaya. Yaparsa AK Parti ve MHP yapar, gerisi isim yapar! Selamlar Almanyadan gelsin Almanya BIG Partisi Kadin Kollari Baskani Nevin Mert

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER