×
Editör : 74medya
23 Temmuz 2020
Aylardır Bartın’a gelemeyen Yılmaz Tunç için karşılama hazırlığı

Adalet Komisyonu Başkanlığı’na seçilerek kırmızı plakaya kavuşan Yılmaz Tunç’un odası da değişti. Daha geniş bir odaya taşınan Tunç, bir haftadır tebrikleri kabul ediyor. Aylar sonra Bartın’a gelmeye hazırlanan Yılmaz Tunç için AK Parti’de hazırlık var…

74MEDYA/ANKARA

13 yıllık Bartın Vekilliği sırasında sık sık seçim bölgesini ziyaret eden, ilçe ilçe, köy köy gezerek seçmenleri ile iç içe olan Yılmaz Tunç, gerek komisyon çalışmaları gerekse pandemi süreci nedeniyle uzun süredir Ankara’dan ayrılamadı. Ancak Kurban Bayramı öncesi Meclis, haftaya tatile giriyor. Yılmaz vekil de soluğu Bartın’da alacak.

Yılmaz Tunç’a aylar sonra Bartın’a geleceği tarih tam belli olmadı ancak AK Parti Bartın örgütü hazırlıklara şimdiden başladı. Tunç, Bartın girişinde konvoyla karşılanacak. Görkemli bir karşılama töreni tertiplenecek.

Bu arada kırmızı plakadan sonra Yılmaz Tunç’un TBMM’deki odası da değişti. Komisyon başkanlarına tahsis edilen daha büyük bir odaya yerleşen Yılmaz Tunç, bir haftadır yeni odasında tebrik ziyaretine gelenleri kabul ediyor.

TEBRİK KUYRUĞU: Yeni odasına yerleşen Yılmaz Tunç, bir haftadır tebrikleri yeni odasında kabul ediyor. Milletvekilleri, komisyon başkanları, eski vekiller, oda ve STK başkanları tebrik ziyaretleri gerçekleştirdi.

BURASI DA ESKİ ODASI: Yılmaz Tunç’un eski odası… Milletvekillerine tahsis edilen eski oda, küçük bir sekreterya ve iki tekli bir üçlü koltuktan oluşuyordu.

Yorumlar
74 Medya | Yeni Bartın'ın açılış sayfası Hüseyin Çevik
Sayın vekilim Yılmaz tunç haýırĺı uğurlu olsun inşallah Bartın dan saygılarımla size yakışır vekilim allah utandırmasın Sağlık sıhhat versin inşallah saygılarımla selamlar

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER