×
Editör : 74medya
20 Ocak 2020
Bartınsporlu Kayhan: Benim adımla boşluk doldurulmaz

Cumartesi günü yapılan olağanüstü kongrede adı Yönetim Kurulu Yedek Üyeler listesinin ilk sırasında yer alan Kayhan Şeker, “Kongre öncesi aradılar. Ben ‘hayır’ dedim, istemedim. Buna rağmen yazmışlar. Bu tutum hoş değil” dedi.

Bartın’da spor kamuoyunun yakından tanıdığı eski Bartınspor futbolcusu, işletmeci Kayhan Şeker, yönetim listesinde yer almak istemediğini, bu durumu iletmesine rağmen yedek listede adının yer almasının doğru olmadığını söyledi. “Kongre öncesi aradılar. Ben istemediğimi söyledim. Bu tutum hoş değil. İstifamı da yazsınlar” diyen Kayhan Şeker şöyle devam etti:

“Yönetimde olmam gerekmiyor, Bartınspor için üzerime düşen bir şey varsa, ben dışarıdan da yaparım zaten. Bu şekilde yazılması doğru değil. Benim şu anda kulübe verebileceğim bir şey yok. Bu bir ekip işi. Devşirme yönetici olmaz. Ben gelirsem bir işin ucundan tutmak, rol almak isterim. Böyle bir ekip olmadan bir yönetime de girmem. Mayıs kongresinde duruma bakar, doğru ekip olduğuna karar verirsem yer alırım. Yarıda bu şekilde yer almak istemem. Beni aradıklarında ‘hayır’ demiştim. Benim adımla boşluk doldurmak yanlış” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER