×
Editör : 74medya
11 Mayıs 2020
Berber ve kuaförler 50 gün sonra siftah yaptı

COVİD-19 salgın tehdidine karşı alınan tedbirler kapsamında 22 Mart’tan bu yana kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonları, normalleşme sürecinin ilk adımı olarak bu sabah bismillah dedi.

74MEDYA/YAŞAM

50 gündür tıraş olamayan vatandaşlar, dünden itibaren randevu aldı. Sabah 09:00’dan itibaren müşteri kabul etmeye başlayan salonlar akşam 21:00’e kadar müşteri kabul edecek.

Berber esnafının sabah ilk müşterilerden biri Belediye Başkanı Cemal Akın oldu. Kemerköprü’de Mustafa Sinoplu’nun berber salonuna giden Cemal Akın, 50 gün sonra saç tıraşı oldu. Başkan Akın, berber ve kuaför salonu işletmecilerine bereketli kazançlar diledi.

YENİ FİYAT TARİFESİNDEN AÇILDI

Yüzde 30 ile 50 arasında zanlı tarife ile başlayan berberler, şimdilik sakal tıraşı yapamayacak. Hijyen ve maske kurallarına uymak esas. Bartın Belediyesi de bu sabah şehirdeki tüm berber, kuaför ve güzellik salonlarına maske dağıttı.

0 Yorum

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER