×
Editör : 74medya
21 Şubat 2020
CHP 20 yıllık parti binasını değiştiriyor

Şadırvan Caddesi üzerinde 20 yıl önce Şeref Yıldız’ın il başkanlığı döneminde tutulan CHP Bartın merkez ofisi, Aşağı Cami Sokak üzerinde yer alan 4 katlı binaya taşınacak. Kongreye 36 saat kala CHP İl Başkanlığı yeni binanın tapusunu yayınladı.

74MEDYA/SİYASET

CHP İl Başkanı Selim Karakaş’ın dün yayınladığı faaliyet raporunda “Satış işlemlerini yakın zamanda açıklayacağız” dediği CHP’nin yeni merkez üssü, tapusuyla birlikte duyuruldu. Şadırvan Caddesi üzerindeki 20 yıllık küçük ofisin yerine, Şadırvan arkasından ki 4 katlı bina 750 bin liraya satın alındı. Bayraklarla süslenen bina, tadilattan geçtikten sonra CHP’nin yeni merkezi olacak.

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, yeni binanın çağın ihtiyaçlarına uygun dizayn edildikten sonra taşınma işlemlerinin gerçekleşeceğini söyledi. Bankoğlu, yeni bina için “İktidar yürüyüşümüzün simgesi olacak” dedi.

Mutlu ve heyecanlı olduklarını söyleyen Selim Karakaş ise il başkanlığı süresince uzun süredir bu müjdeyi verebilmek içi çaba harcadıklarını, nihayetinde imzayı attıklarını söyledi. Bundan sonra partililerle daha rahat ve üretken bir ortamda hizmet edeceklerini belirten Karakaş, yeni binanın CHP ailesine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

AK PARTİ DE MERKEZİNİ TAŞIMAYA HAZIRLANIYOR

Benzer bir hazırlığın içinde olan AK Parti’de de merkez binasını taşımaya hazırlanıyor. İl Başkanı Turhan Kalaycı, mevcut il binasına yakın noktada başlatılan inşaat bittiğinde parti merkezine oraya taşıyacaklarını duyurmuştu. Kongre hazırlıklarına devam eden Kalaycı, yeni il binasının tapulu mu yoksa kira mı olacağı konusunu açıklamadı.

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER