×
Editör : 74medya
13 Mart 2020
Kılıçdaroğlu CHP Bartın örgütünü ağırladı

CHP Bartın örgütleri, kongre sürecinden sonra toplu olarak CHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, makam odasında ağırladığı heyete “Bartın örgütünü böyle bir arada görmek bizi mutlu etti” dedi.

CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Bartınlı ressam Ersoy Kantarcıoğlu tarafından özel olarak hazırlanan Atatürk portresini Kılıçdaroğlu’na hediye etti. Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır da ziyarete eli boş gelmemişti.

74MEDYA/SİYASET

TBMM’ye yapılan ziyarette CHP Bartın örgütünü Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu karşıladı. Oldukça kalabalık bir ekiple Meclis’e gelen Bartın heyetinde CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, il, ilçe ve belde yöneticileri katıldı. İlk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Meclis grup konuşmasını dinleyen Bartın heyeti, daha sonra Grupbaşkanvekili Özgür Özel ile bir araya gelerek sohbet etti.

TBMM kampüsünü gezen heyet daha sonra, Aysu Bankoğlu ile birlikte Kılıçdaroğlu’nun makamına geçti. CHP lideri burada “Bartın teşkilatını böyle bir arada görmek çok güzel” sözleriyle karşıladı.

Selim Karakaş, Kılıçdaroğlu’na Atatürk portresi, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır da Amasra’yı resmeden tablo hediye etti.

Heyet tek tek Kılıçdaroğlu ile tanışma fırsatı buldu. CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, CHP Bartın İl Başkanlığı’nın yeni binasının satın alınması sürecinde desteklerini esirgemeyen Genel Başkan’a teşekkürlerini iletti.

Bankoğlu, görüşmeye ilişkin CHP Bartın ailesi olarak iktidar için kararlılıkla çalıştıklarını belirterek “Öncelikle hemşehrilerimizin, ardından da halkımızın gerçek sorunlarına eğilen gerçek bir halkçı parti olarak amacımız açık: Halkımızın huzur ve refah içerisinde, barış içerisinde yaşamasını sağlayacak koşulları oluşturmak. Özellikle iktidar partisi ve mensupları tarafından toplumun alabildiğine kutuplaştırılması tercih edilse de bizler, çözüm odaklı anlayışımızla ilerlemeye ve yolumuzdan şaşmamaya kararlıyız.

CHP kadroları olarak bizler, önce Bartın’da, sonra da tüm Türkiye’de, yerleştirdiğimiz sevgi ve anlayış dilinin başarıya ulaşması noktasında, gayretle mücadele ediyoruz. Ortaya koyduğumuz çaba ve hemşehrilerimizin, yurttaşlarımızın desteğiyle umut dolu, güzel günler yakındır.”

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER