×
Editör : 74medya
21 Şubat 2020
Selim Karakaş’tan 15 aylık faaliyet raporu

CHP Bartın İl Kongresi, Pazar günü Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacak. Heyecanı düşük kongrede mevcut İl Başkanı Selim Karakaş ile Avukat Nail Öztürk yarışacak. Kongre öncesi Karakaş, görev yaptığı süre içindeki gelir gider tablosu ile faaliyet raporunu sosyal medya hesabından açıkladı.

74MEDYA/SİYASET

Partinin 2018 ile 2019 yılları arasındaki gelir gider dengesinde en büyük kalem, CHP Genel Merkezi tarafından gönderilen tutarlar oldu. Buna göre genel merkez, seçime hazırlık yılı 2018’de 172 bin, 31 Mart yerel seçimlerinin yaşandığı 2019’da ise 418 bin TL gönderdi. İşte partinin gelir-gider tablosu:

FAALİYET RAPORU: BARTIN MERKEZİ KAYBETTİK AMA…

Yarışın favori adayı Karakaş, yine sosyal medya hesabından 9 sayfalık faaliyet raporunu açıkladı. Raporda elde edilen başarılara ilişkin paragraf dikkat çekti:

“Göreve geldiğimiz 12 Aralık 2018 tarihinden başlamak üzere seçim sürecinde yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen Amasra Belediye Başkanlığını kazandık. Yaklaşık geçen 20 yıldan sonra il genel meclisine Bartın merkezden 1 üye kazandırmayı başardık ve Amasra ilçemizden 1 ve Kurucaşile ilçemizden de 1 üye kazanarak il genel meclisinde 3 üye ile grup kurmayı başardık. Bartın Belediye Başkanlığı’nı kaybetmemize rağmen belediye meclisinde 5 olan üye sayımızı 1 artırarak 6’ya çıkardık.”

MERKEZDE 4 KATLI BAHÇELİ BİNA SATIN ALIYORUZ

Raporun son bölümünde ise kapatılmış olan Kozcağız, Hasankadı ve Abdipaşa belde örgütlerinin ofis kiralanarak yeniden açıldığı, Arıt köy temsilciliğinin ise yakında açılacağı belirtildi.

Bartın merkezde il ve merkez ilçe örgütleri için 4 katlı bir binanın alımı için yapılan girişimlerin genel merkez tarafından olumlu karşılandığı, satış işlemlerinin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceği ifade edildi.

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER