×
Editör : 74medya
20 Şubat 2020
Ülkücüler Bartın sokaklarını böyle inletti

Bartın Santral Sokak’ta yer alan Bartın Belediyesi Sanat Evi, bu kez farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. 20 Şubat 2015’te PKK tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu anma etkinliğine katılım yoğundu.

Öğrenim gördüğü Ege Üniversitesi’nde eli kanlı teröristlerce şehit edilen Ülkücü Fırat Yılmaz Çakıroğlu, şehadetinin beşinci yıl dönümünde Bartın’da çeşitli etkinliklerle anıldı. İlk etkinlik, Hükümet Caddesi’nde düzenlendi. Bartın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı tarafından düzenlenen fotoğraf sergisine Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte katıldı. Sergide bir açıklamada bulunan Başkan Akın, çalışma için emeği geçenlere teşekkür etti.

Akşam da Bartın Sanat Evi’nde anma etkinliği vardı. Kemerköprü’den Sanat Evi’ne kadar toplu halde yürüyüş yapan Bartın Ülkü Ocakları, caddeleri sloganlarla adeta inletti. “Şehitler ölmez vatan bölünmez, Bartın ovası Bozkurt yuvası” sloganları ile yürüyen kalabalık, Sanat Evi’nin girişinde gelen konukları iki sıra halinde disiplinli bir organizasyon ile karşıladı. Bartın Ülkü Ocakları üyeleri salonu tamamen doldurdu. Etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir de katıldı. Etkinlikte

20 Şubat 2015 yılında teröristler tarafından katledilen Ege Üniversitesi öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve tüm şehitler için dua edildi, terör örgütleri bir kez daha lanetlendi.

0 Yorum

Yorum Yap
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, hakaret ve küfür içeren, kaba, müstehcen, kişilik haklarına zarar verici içeriklerden doğan her sorumluluk içeriği gönderen üyeye aittir.

BENZER HABERLER